Zasady współpracy z FM GROUP Polska

Firma FM GROUP Polska daje możliwość współpracy na kilku płaszczyznach. Członkiem Klubu FM GROUP może zostać każda osoba pełnoletnia. Wybierz opcję dla siebie i zobacz jakie korzyści mogą płynąć dla Ciebie ze współpracy z firmą FM GROUP Polska.

Oszczędzaj kupując taniej w FM GROUP!Dorabiam współpracując z FM GROUP PolskaZarabiam współpracując z FM GROUP Polska

Oszczędzam kupując w FM GROUP Polska

Oszczędzaj z FM GROUP PolskaZnasz produkty FM GROUP, a może chciałbyś lub chciałabyś je poznać i dodatkowo zaoszczędzić na markowych produktach codziennego użytku takich jak: perfumy, kosmetyka biała i kolorowa, chemia gospodarcza czy telefonia komórkowa. Rozwiązanie jest proste, dołącz do Klubu FM, kupuj produkt od producenta i zaoszczędź do 43% marży. Zerknij na symulację Twoich misięcznych-dwumiesięcznych oszczędności z FM GROUP, postaw na jakość i atrakcyjną cenę.

Produkt Cena sklepowa / drogeryjna Cena katalogowa
FM GROUP
Oszczędności
Perfumy damskie 30 ml 400,00 zł 33,80 zł 366,20 zł
Perfumy do włosów 130,00 zł 18,00 zł 112,00 zł
Woda perfumowana męska 50 ml 200,00 zł 33,80 zł 166,20 zł
Żel pod prysznic 200ml (perfumowany) 100,00 zł 16,90 zł 83,10 zł
Mineralny róż 40,00 zł 18,90 zł 21,10 zł
Pomadka 90,00 zł 24,50 zł 65,50 zł
Odplamiacz 29,00 zł 15,90 zł 13,10 zł
Płyn do mycia kabin prysznicowych 30,00 zł 13,50 zł 16,50 zł
Preparat do czyszczenia szyb kominkowych i piekarników 20,00 zł 10,75 zł 9,25 zł
Oszczędności razem: 852,95 zł
Oszczędności razem bedąc dystrybutorem lub zarejestrowanym klientem FM GROUP: 909,18 zł

909,18 zł oszczędności, a to dopiero początek. FM GROUP Polska oferuje szeroki zasób produktów w różnych kategoriach. Skontaktuj się z nami a powiemy Tobie ile możesz zaoszczędzić!

Jakie formalności należy spełnić aby dołączyć do Klubu FM i do czego członkostwo w Klubie FM zobowiązuje?
 • W celu dołączenia do Klubu FM wypełnij formularz rejestracyjny, następnie podpisz umowę oraz regulamin i wyślij do FM GROUP.
 • Członek Klubu FM ma prawo do zakupu markowych produktów FM GROUP po cenach dystrybutorskich - taniej o 43% marży!
 • Członek Klubu FM ma tylko jeden obowiązek: w celu podtrzymania członkostwa jest zobowiązany do zakupu minimum jednego produktu w ciągu roku (produkty punktowane, bez względu na ich cenę). W innym przypadku członkostwo wygasa bez żadnych konsekwencji finansowych. Zapewniam jednak, że tych zakupów będzie znacznie więcej ;-).
 • Nie ma obowiązku comiesięcznych zakupów, a umowę można wypowiedzieć również w każdej chwili bez żadnych konsekwencji finansowych.

Na co czekasz, skoro nic nie ryzykujesz a możesz tylko zyskać - zarejestruj się już dzisiaj jako Klient FM lub skontaktuj się z Liderem pod numerem +48 693 771 332 i oszczędzaj razem z nami.

Dorabiam z FM GROUP Polska

Zarabiaj zna produktach FM GROUPDołączając do Klubu FM możesz całkiem sporo zaoszczędzić na codziennych wydatkach. Oprócz tego możesz również nieźle dorobić oferując markowe podukty FM GROUP osobom z Twojego otoczenia (np. znajomym, sąsiadom, rodzinie, współpracownikom). FM GROUP oferuje Tobie doskonałe warunki - 43% marży, co oznacz, że wydając na produkty FM GROUP np. 100 zł dorobisz na nich 43 zł. Wystarczy pokazać osobom z Twojego otoczenia próbki oraz katalogi produktów FM GROUP, a szybko przekonasz się jak wielkim uznaniem będę się cieszyły, co przysporzy Tobie stałych Klientów. Zróbmy małą symulację Twoich możliwych zarobków:

 • Załóżmy, że w miesiącu pokażesz swój Starter z próbkami i katalogami FM GROUP 30 osobom.
 • Powiedzmy, że tylko 10 osób złoży zamówienie na 2 produkty, które kosztują Ciebie 30 zł.
 • Wówczas na 1 produkcie zarabiasz 12,60 zł (43% marży).
 • W tym przypadku pozostaje Tobie "w kieszeni": 10 x 2 x 12,60 zł = 252,00 zł.

Spójrz raz jeszcze na przykład powyżej. Przjęliśmy w miarę minimalistyczne założenia (mała ilość zamówień, tańsze produkty z oferty), a jak wynika ze statystyk i naszego doświadczenia jedna osoba może posiadać do 250 kontaktów (znajomi, rodzina, praca, szkoła ect.). Napisz sobie na kartce komu mógłbyś zaoferować markowe produkty FM GROUP (a może pokazać je wszystkim, których znasz?) i przelicz ile Ty mógłbyś lub mogłabyś dorobić?

Jakie formalności należy spełnić aby dołączyć do Klubu FM i do czego członkostwo zobowiązuje?
 • W celu dołączenia do Klubu FM wybierz opcję rejestracji dla siebie i wypełnij formularz rejestracyjny, następnie podpisz umowę oraz regulamin i wyślij do FM GROUP.
 • Od teraz masz prawo do zakupu markowych produktów FM GROUP po cenach dystrybutorskich - taniej o 43% marży!
 • Członek Klubu FM ma tylko jeden obowiązek: w celu podtrzymania członkostwa jest zobowiązany do zakupu minimum jednego produktu w ciągu roku (produkty punktowane, bez względu na ich cenę). W innym przypadku członkostwo wygasa bez żadnych konsekwencji finansowych. Zapewniam jednak, że tych zakupów będzie znacznie więcej ;-).
 • Nie ma obowiązku comiesięcznych zakupów, a umowę można wypowiedzieć również w każdej chwili bez żadnych konsekwencji finansowych.

Zobacz również na jakie wsparcie ze strony Liderów FM możesz liczyć. Na co czekasz, skoro nic nie ryzykujesz a możesz tylko zyskać - zarejestruj się już dzisiaj jako Dystrybutor FM lub skontaktuj się z Liderem pod numerem +48 693 771 332 i zarbiaj razem z nami.

Zarabiam współpracując z FM GROUP Polska

Jesteś poważnie zainteresowany zarabianiem z FM GROUP Polska? Chcesz zmienić swoje życie! Usiądź wygodnie i obejrzyj kolejno trzy poniżej zamieszczone filmy, które uzmysłowią Tobie możliwości zarabiania o jakich nawet nie śniłeś. Możesz tylko zyskać! Zobacz również na jakie wsparcie ze strony Liderów FM możesz liczyć.

Podjąłeś już decyzję? Przecież nie masz nic do stracenia, a taka wiele do zyskania! Dołącz do Liderów FM GROUP.

Zarejestruj się tutaj lub skontaktuj się z Liderem pod numerem +48 661 147 260.

telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net