Wsparcie dla dystrybutorów FM GROUP

Wyłącznie rejestrując się na www.fm-group.co otrzymujesz bezpłatne wsparcie w postaci doświadczonych Liderów oraz profesjonalnych narzędzi. Tworząc z nami zgraną grupę dystrybutorów i liderów FM GROUP masz możliwość skorzystania z rożnego rodzaju wsparcia niezależnego od firmy FM GROUP. Zobacz co dodatkowo możesz zyskać współpracując z nami?

Wybrane perfumy z serii klasycznej za pierwsze punkty

Perfumy FM GRUP za darmo!Jeśli w którymś z 3 pierwszych miesięcy Twojej współpracy z FM GROUP uzyskasz obrót punktowy o wartości minimum 300 pkt otrzymasz od nas ZA DARMO 1 SZT. wybranych przez Ciebie perfum z serii klasycznej FM, a my dostarczymy je Tobie bezpłatnie pocztą na terenie całej Polski!

Promocja jest organizowana przez lidera FM GROUP Marcina Styk i nie łączy się z innymi naszymi ofertami. Pierwszy miesiąc liczony jest w miesiącu rejestracji w FM GROUP (data z umowy dystrybutorskiej). Po uzyskaniu w promocyjnym miesiącu minimum 300 pkt wystarczy przesłać informację e-mailem na adres biuro@fm-group.co z numerem zapachu wybranej perfumy oraz adresem do wysyłki. Nagrody z promocji można wybierać z wszystkich perfum i wód perfumowanych z serii klasycznej, zarówno męskich jak i damskich. Promocja jest jednorazowa, co oznacza, że można otrzymać tylko 1 szt. produktu.

Strona internetowa i wpis w wyszukiwarce - GRATIS

Strona internetowa dla dystrybutora FM GROUPPoważnie myślisz o biznesie w FM GROUP?
Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

My dajemy coś więcej. Oprócz profesjonalnej, bezpłatnej strony internetowej, którą sam możesz redagować oferujemy również bezpłatny wpis do naszej wyszukiwarki dystrybutorów www.konsultanci.org. Dołącz do setek dystrybutorów FM i daj się znaleźć osobom poszukującym zarówno produktów FM GROUP jak i możliwości współpracy z FM w Twojej okolicy.

Co więcej, darmowa strona i wpis przysługują również osobom w Twojej grupie!

Pamiętaj, u nas stronę i wpis do wyszukiwarki otrzymujesz za darmo na cały okres Twojej współpracy z firmą FM GROUP w naszej grupie. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów czy dodatkowych wymagań!

Spotkanie rekrutacyjne/szkoleniowe w Twojej okolicy

Szkolenie dla dystrybutorów FM GROUPChcesz budować własną grupę dystrybutorów FM GROUP?
Potrzebujesz szkolenia dla swojej grupy?

Masz pomysł na zbudowanie własnej grupy dystrybutorów FM GROUP, a może potrzebujesz szkolenia dla nowych osób w Twojej strukturze?

Wykorzystaj doświadczenie Liderów! Organizujemy spotkania rekrutacyjne oraz szkoleniowe na terenie całego kraju (a nawet poza jego granicami) przy współudziale Eli i Artura Hamerlińskich (Diamentowych Orchidei FM GROUP).

Pamiętaj, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i doświadczenie.

Promocje i programy motywacyjne Lidera

Promocje dla dystrybutorów FM GROUP.Dołączając do naszej grupy masz możliwość czerpania korzyści z promocji i programów motywacyjnych organizowanych niezależnie od FM GROUP przez Lidera - Marcina Styk!

Co więcej, dystrybutorzy z Twojej grupy również automatycznie mogą korzystać z naszych promocji oraz programów motywacyjnych. To dodatkowa korzyść, jaką zyskują nowe osoby w Twojej grupie!

Dotychczas dystrybutorzy w naszej strukturze otrzymali już setki nagród, w tym m. in. perfumy zarówno z serii  klasycznej jak i luksusowej, starter FM do rozbudowy własnej grupy czy zestawy kosmetyków. Pamiętaj promocje i programy organizowane są niezależnie od FM GROUP, co oznacza że równolegle możesz w tym samym czasie korzystać również z promocji i programów organizowanych przez firmę FM.

Zachęcamy do korzystania ze wszystkich promocji i programów motywacyjnych oraz do współpracy z nami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

 

tel. 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net