Aktualności o FM GROUP Polska

Salon sprzedaży AURILE w Warszawie został otwarty!

Salon sprzedaży AURILE w Warszawie został otwarty! >>

27 września 2013 roku to ważna data w historii FM GROUP. Tego dnia otwarty został luksusowy salon marki Aurile w Warszawie. Przecinając symboliczną wstęgę Państwo Trawińscy otworzyli również drzwi do nieograniczonych możliwości, wkraczając w zupełnie nowe obszary działalności - świat kawy i produktów wellness.

Przed południem w salonie odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano nową ofertę FM GROUP. Zarówno nasze kawy, jak i pięknie urządzone wnętrze salonu sprzedaży Aurile zostały bardzo ciepło przyjęte przez zaproszonych dziennikarzy. Gośćmi specjalnymi spotkania byli: dr inż. Monika Hoffmann, wybitna specjalistka w dziedzinie żywności funkcjonalnej, która zawodowo zajmuje się oceną żywności i diagnostyką zdrowotną, obecnie związana z Katedrą Żywności Funkcjonalnej i Towaroznawstwa, a także Łukasz Jura - Mistrz Polski Baristów, który opowiedział o metodach zaparzania kawy. Wieczorem salon po raz pierwszy zobaczyli zaproszeni Liderzy FM GROUP.

Nowo otwarty salon Aurile jest salonem tematycznym, poświęconym wyłącznie kawie. Nie kupią w nim Państwo naszych perfum, kosmetyków ani chemii gospodarczej. Za to każdy może usiąść przy stoliku i napić się przepysznej kawy, a Dystrybutorzy FM GROUP mogą również zakupić produkty marki Aurile.

kawa aurile

kawa aurile

kawa od fm group

kawa fm

kawa federico mahora

aurile warszawa

aurile kawa

salon aurile

aurile warszawa

kawa aurile w warszawie

opinie o kawie aurile

kawa ziarnista fm

salon aurile w warszawie

kawa aurile

luksusowa kawa

kawa arabica

kawa aurile

kawa fm group

fm group kawa

<< Powrót do listy wiadomości


telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net