Aktualności o FM GROUP Polska

Mikołajkowa Sztafeta Charytatywna zakończona sukcesem!

Mikołajkowa Sztafeta Charytatywna zakończona sukcesem! >>

W niedzielę, 8 grudnia 2013 r., na Placu Solnym we Wrocławiu odbyła się Mikołajkowa Sztafeta Charytatywna na rzecz Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Bieg był częścią akcji „Fabryka Św. Mikołaja”, którą już po raz dziesiąty zorganizowała wrocławska redakcja „Gazety Wyborczej”. Sponsorem sztafety było FM GROUP Polska.

W zawodach wzięło udział ponad 300 osób. Warunkiem było wrzucenie dowolnej kwoty do puszki wolontariuszy. Dystans uczestników był sumowany – hospicjum otrzyma wsparcie finansowe za każdy przebiegnięty kilometr. Wspólnie należało przebiec minimum 100 km w czasie 3 godzin – wynik ten został osiągnięty w ciągu pierwszych 26 minut trwania biegu! W sumie pokonano dystans 1980 okrążeń, co dało aż 653,4 km!

FM GROUP Polska w Mikołajkowej Sztafecie Charytatywnej FM GROUP Polska w Mikołajkowej Sztafecie Charytatywnej FM GROUP Polska w Mikołajkowej Sztafecie Charytatywnej FM GROUP Polska w Mikołajkowej Sztafecie Charytatywnej FM GROUP Polska w Mikołajkowej Sztafecie Charytatywnej FM GROUP Polska w Mikołajkowej Sztafecie Charytatywnej

<< Powrót do listy wiadomości


telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net