Aktualności o FM GROUP Polska

Makijaż Ambasadorek akcji „Piękna bo Zdrowa”

Makijaż Ambasadorek akcji „Piękna bo Zdrowa” >>

W trosce o zdrowie kobiet, FM GROUP włączyło się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Piękna bo Zdrowa”. Jej inicjatorem jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Celem Kampanii jest zmiana podejścia kobiet do własnego zdrowia i przypominanie kobietom o potrzebie wykonywania regularnych badań ginekologicznych. Do profilaktyki przekonuje pięć Ambasadorek kampanii: Małgorzata Foremniak, Maja Hirsch, Viola Kołakowska, Katarzyna Pakosińska oraz Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Honorowy patronat nad V odsłoną kampanii objęła Pani Anna Komorowska Małżonka Prezydenta RP.

W ramach współpracy firma FM GROUP nie tylko wspiera organizatora kampanii we wszystkich działaniach promocyjnych, ale również czuwa nad makijażami Ambasadorek. Makijażystki FM GROUP po raz pierwszy spotkały się z Ambasadorkami podczas sesji zdjęciowej, która odbyła się w październiku 2013 r. w Warszawie. Dzięki kosmetykom z linii FM GROUP MAKE UP, naturalne piękno każdej z pań zostało subtelnie podkreślone. FM GROUP zadba też o urodę uczestniczących w kampanii gwiazd na finałowej Gali, którą zaplanowano na 10 lutego 2014 r.

Tymczasem zobacz, po jakie kosmetyki sięgnęły wizażystki FM GROUP MAKE UP, by stworzyć makijaż Ambasadorek do sesji zdjęciowej:

Baza silikonowa

Korektor rozświetlający

Podkład Advanced Foundation

Mineralny puder sypki

Puder mineralny

Wielokolorowy rozświetlacz

Róż spiekany - Delicious Papaya

Automatyczna kredka do brwi

Baza pod cienie

Cienie podwójne - Inky Night

Mineralne cienie sypkie City Night

Automatyczna kredka do oczu

Płynny eyeliner - Carbon Black

Błyszczyk Plum Gold

Efekty ich pracy możesz zobaczyć na zdjęciach poniżej:

kampania piękna bo zdrowa z fm group

kampania piękna bo zdrowa z fm group

kampania piękna bo zdrowa z fm group

kampania piękna bo zdrowa z fm group

kampania piękna bo zdrowa z fm group

<< Powrót do listy wiadomości


telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net