Aktualności o FM GROUP Polska

FM GROUP rozpoczęło współpracę z ekskluzywną marką odzieżową bizuu!

FM GROUP rozpoczęło współpracę z ekskluzywną marką odzieżową bizuu! >>

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy FM GROUP Polska z ekskluzywną marką odzieżową bizuu! W jej ramach FM GROUP będzie partnerem na pokazie najnowszej kolekcji bizuu na sezon jesień-zima 2013/2014, który odbędzie się 3 września 2013 r. w warszawskich Łazienkach Królewskich. Wizażyści FM GROUP stworzą perfekcyjne tło dla kreacji bizuu i wykonają makijaże modelek, pracując na kosmetykach kolorowych marki FM GROUP MAKE UP. Kulisy pokazu będzie można śledzić na żywo – w dniu imprezy zapraszamy na naszą stronę www, gdzie podamy link przekierowujący do relacji!

O marce bizuu

współpraca bizuu i fm group

O tej marce jest coraz głośniej, a w kreacjach bizuu widywane są celebrytki z pierwszych stron kolorowych magazynów, m.in. Małgorzata Socha, Anna Mucha, Agnieszka Szulim, Kasia Zielińska czy Weronika Książkiewicz.

FM GROUP i bizuu łączy młodość, świeżość i dynamiczny rozwój, nic więc dziwnego, że marki zdecydowały się na wspólne działania. Założycielkami i właścicielkami bizuu są siostry: Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak. Obie projektantki czuwają nad każdym szczegółem kreacji i tworzą niezwykle eleganckie stroje wplatając w nie swoje nowatorskie pomysły i nawiązując do najświeższych trendów. Efektem są kolekcje odzwierciedlające kobiecą naturę w każdym calu.

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zamiłowanie do mody mają we krwi. Ich babcia była kaletnikiem - tworzyła torby; prowadziła także swój butik z ubraniami. Z kolei dziadek projektantek własnoręcznie wykonywał buty. Siostry początkowo szyły ubrania tylko dla siebie. Pierwszą okazją do wyjścia poza obręb swojej szafy był ślub ich przyjaciółki, na który stworzyły kreacje dla większości damskiej części gości weselnych. To wydarzenie zainspirowało je do stworzenia własnej marki.

Od czasu powstania – w 2010 roku marka rozwija się niezwykle dynamicznie. Pierwszy butik bizuu siostry otworzyły w marcu 2011 roku, w Starym Browarze – znanym, poznańskim centrum sztuki i biznesu. Obecnie kreacje marki można kupić także w Warszawie, w prestiżowej okolicy ulic Koszykowej i Mokotowskiej oraz we wrocławskim Sky Tower.

We wtorek, 3 września odbył się pokaz kolekcji bizuu na sezon jesień-zima 2013/2014. Foto-relację z Łazienek Królewskich możesz zobaczyć na tej stronie.

Bądź świadkiem jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w polskim świecie mody i zobacz modelki w najnowszych kreacjach bizuu i makijażu od FM GROUP!

 

<< Powrót do listy wiadomości


telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net