Aktualności o FM GROUP Polska

„Meeting z nauką” w Kielcach za nami!

„Meeting z nauką” w Kielcach za nami! >>

Tego dnia centrum Targów Kielce zmieniło się w prawdziwe centrum edukacji! Na fascynującym „Meetingu z nauką”, który odbył się 16 października 2013 r., spotkało się blisko 700 Dystrybutorów z całej Polski.

Nauka w szkole nigdy nie była tak przyjemna. Spotkanie, prowadzone przez Małgorzatę Serwę i Krzysztofa Bakalarza, rozpoczęło uroczyste wniesienie sztandaru przez poczet złożony z Diamentowych Orchidei FM GROUP. Przebywający w Indonezji Artur Trawiński wraz z Liderami z tego egzotycznego kraju gorąco pozdrowili uczestników Meetingu na filmiku przygotowanym specjalnie na tę okazję. Dyrektor szkoły, Katarzyna Trawińska, niestety nie dotarła na miejsce ze względu na złe warunki pogodowe, jednak powitała wszystkich telefonicznie, a na miejscu godnie reprezentował ją Przewodniczący Rady Nauczycieli, czyli Jacek Biedrzycki, Manager FM GROUP Polska.

Uwagę zgromadzonych przyciągnęły interesujące wystąpienia najmłodszych Diamentów FM GROUP Polska. Wykład Pawła Bednarka o tytule „Życie jest jak film. Jaki Ty nakręcisz dla siebie?” zmusił do refleksji nad kształtowaniem swojej przyszłości. Z kolei Dariusz Holeniewski zmotywował licznymi wziętymi z życia przykładami sytuacji, które towarzyszą Dystrybutorom FM GROUP każdego dnia.

Dzwonek obwieścił, że czas na lekcje. Zajęcia z telekomunikacji poprowadził Karol Batóg, w ciekawy sposób prezentując najnowszą ofertę FM GROUP Mobile, dostępną już od 3 grudnia 2013 r. Lekcję towaroznawstwa przeprowadziła Elżbieta Szymanek, opowiadając o tym, jak powstają produkty FM GROUP: od samej idei po finalny efekt, trafiający do rąk zadowolonych klientów. Trzecimi zajęciami czekającymi tego dnia Dystrybutorów był WOS. Poprowadziła je Krystyna Stanek, Złota Orchidea, opowiadając w ciekawy sposób o kobiecym modelu przywództwa i byciu liderem. Był też oczywiście czas na wyróżnienie Laureatów Programu Motywacyjnego „Wyprawa po wiedzę” – odebrali symboliczne bilety na wyjazdy szkoleniowe, które, jak wiadomo, są czymś więcej niż „zielona szkoła”.

Następnie przyszła pora na matematykę, czyli tajemnice nowego międzynarodowego Programu Motywacyjnego dla Pereł i Amarantów oraz informacje, jak korzystać z nowego narzędzia dla Dystrybutorów – symulatora MLM. Surowa nauczycielka Małgorzata Serwa lekcje poprawnej polszczyzny zakończyła dyktandem, a Paweł Lenar, Złota Orchidea, na zajęciach z przysposobienia obronnego przypomniał listę najpopularniejszych wrogów – wymówek, którymi się usprawiedliwiamy, zamiast działać. Nie zabrakło także wychowania fizycznego, o które zadbał Krzysztof Bakalarz. Z przedsiębiorczości kształcił Wojciech Tokarz, Amarantowa Orchidea, poruszając temat roli edukacji w prowadzeniu działalności w systemie MLM. Następnie zaproszony gość specjalny, Zita Jaceviciene, Złota Orchidea z Litwy, opowiedziała interesującą historię swojej współpracy z FM GROUP. W międzyczasie interesujące scenki dotyczące oferty kaw Aurile pokazali sami Dystrybutorzy. Na zakończenie odbyły się zajęcie z filmoznawstwa – uczestnicy kieleckiego Meetingu nagrali własny filmik dla Dystrybutorów z Indonezji oraz mieli okazję zobaczyć materiał ze szkolenia w Turcji. Goście wyszli usatysfakcjonowani, z zeszytami pełnymi notatek i głowami pełnymi wiedzy.

Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach Edukacyjny „Meeting z nauką” w Kielcach

<< Powrót do listy wiadomości


telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net