Rejestracja: Starter FM GROUP Mini

Pakiet startowy FM GROUP Mini

Wybrałeś rejestrację FM GROUP z pakietem Startowym FM Mini, który zawiera 20 próbek najlepiej sprzedających się perfum i wód perfumowanych FM GROUP. Wraz z pakietem Startowym FM otrzymasz również Plan Marketingowy, Katalog produktów perfumeryjnych, Katalog FM GROUP MAKE UP, Katalog FM GROUP FOR HOME, Katalog FM GROUP SPECIAL, Przewodnik FM GROUP Mobile, Przewodnik po ekskluzywnych zapachach FM, aktualny cennik i Folder Kolekcja Β-Glucan Active.

W celu dokonania rejestracji wypełnij formularz poniżej lub wybierz inny pakiet startowy FM Group.

Sposób rejestracji

Szybka - w ciągu 24 godz. (dni robocze) zostajesz zarejestrowany w gornie dystrybutorów FM GROUP i otrzymujesz na swój e-mail nr dystrybutorski niezbędny do dokonywania zamówień oraz umowę dystrybutorską. W ciągu 2 dni zostanie wysłany wybrany starter (kurierem GLS), za który zapłacisz przy odbiorze.

Tradycyjna - po uregulowaniu opłaty za Starter FM GROUP, w ciągu 7 dni (roboczych) zostanie wysłana umowa dystrybutorska oraz wybrany Starter FM (wysyłka Pocztą Polską). Sam wypełniasz umowę znajdującą się w starterze i wysyłasz do FM GROUP. Po zarejestrowaniu umowy w FM GROUP możesz dokonywać zakupów.

Wszystkie pola wymagane

Dane osobowe do umowy

/

Oświadczenia

Oświadczam, że wstępuję do Klubu FM GROUP i wyrażam wolę uczestnictwa w nim na warunkach określonych w Planie Marketingowym i Regulaminie Członka Klubu FM GROUP, zapoznałem się z treścią Planu Marketingowego i Regulaminu Członka Klubu FM GROUP, którą w całości dobrowolnie akceptuję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez firmę FM GROUP Polska oraz FM GROUP World zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na ujawnienie przez FM GROUP Polska moich danych osobowych na stronie internetowej Sieci Sprzedaży dostępnej dla innych uczestników Sieci Sprzedaży (Dystrybutorów) po zalogowaniu się.

Podsumowanie

Rejestracja w FM GROUP z Pakietem Startowym FM GROUP Mini. Umowę i regulamin otrzymasz na swój adres e-mail. Koszt Pakietu Startowego FM GROUP Mini: 35,90 zł brutto + 18 zł koszty wysyłki. Całkowita kwota do zapłaty przy odbiorze to 53,90 zł. Wysyłka Pakietu Startowego następuje w ciągu 2 dni roboczych za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

telefon 693 771 332    e-mail biuro@portalfm.net