Rejestracja: Klient FM GROUP

Klient FM GROUP

Wybrałeś rejestrację FM GROUP z pakietem Klient FM, który zawiera 1 sztukę perfum damskich FM GROUP 30 ml lub wody perfumowanej męskiej FM GROUP 50 ml z serii klasycznej. Wraz z pakietem Klient FM otrzymasz również Katalog produktów perfumeryjnych, Katalog FM GROUP MAKE UP, Katalog FM GROUP FOR HOME, aktualny cennik oraz możliwość zamawiania produktów bezpośrednio od producenta, firmy FM GROUP Polska, taniej o 43% marżę.

W celu dokonania rejestracji wypełnij formularz poniżej lub wybierz inny pakiet startowy FM Group.

Wszystkie pola wymagane

Dane osobowe do umowy

/

Oświadczenia

Oświadczam, że wstępuję do Klubu FM GROUP i wyrażam wolę uczestnictwa w nim na warunkach określonych w Planie Marketingowym i Regulaminie Członka Klubu FM GROUP, zapoznałem się z treścią Planu Marketingowego i Regulaminu Członka Klubu FM GROUP, którą w całości dobrowolnie akceptuję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez firmę FM GROUP Polska oraz FM GROUP World zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na ujawnienie przez FM GROUP Polska moich danych osobowych na stronie internetowej Sieci Sprzedaży dostępnej dla innych uczestników Sieci Sprzedaży (Dystrybutorów) po zalogowaniu się.

Podsumowanie

Rejestracja w FM GROUP z Pakietem Klient FM GROUP. Umowę i regulamin otrzymasz wraz z Pakietem Klient FM. Koszt Pakietu Klient FM GROUP: 30,00 zł brutto - wysyłka Pocztą Polską GRATIS. Całkowita kwota do zapłaty to 30,00 zł. Płatność przelewem na konto lub za pośrednictwem szybkich płatności DotPay. Wysyłka Pakietu Klient FM następuje w ciągu 7 dni roboczych od uregulowania płatności za pośrednictwem Poczty Polskiej.

telefon 693 771 332    e-mail biuro@fm-group.co