FM WORLD POLSKA - Federico Mahora

FM WORLD - Kim jesteśmy? 

Jesteśmy jednym z liderów marketingu wielopoziomowego - marką, która łączy ludzi z pasją, nietuzinkowych, takich, którzy chcą zmieniać swoje życie i stawiają w nim na nową jakość. Dostarczamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie bezpośrednio do domów Klientów, z pominięciem tradycyjnej sieci sklepowej.

FM WORLD POLSKA działa w branży FMCG. Firma została założona w 2004 r. we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego. Już trzy lata później, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach zagranicznych, powstała spółka FM WORLD. Obecnie nasze produkty są znane i cenione w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Na całym świecie z FM WORLD współpracuje około 500 000 Partnerów Biznesowych, z czego 185 000 działa w Polsce. Firma stwarza idealne warunki dla rozwoju mikroprzedsiębiorczości, m.in. poprzez profesjonalne wsparcie biznesowo-szkoleniowe.  

 

UTIQUE to nowa jakość w świecie luksusowych perfum i kosmetyków, zapewniająca bukiet szczególnych, zmysłowych doznań. Skomponowana dla osób o najbardziej wyrafinowanych gustach. Black, Gold i Ruby to trzy orientalno-drzewne zapachy dla niej i dla niego, zamknięte we wspaniałych flakonach o pojemności 100 ml. Natomiast sekretem siły luksusowego olejku do twarzy i olejku do włosów jest ich naturalne pochodzenie. Nie zawierają konserwantów, są bogate w cenne witaminy, a organiczne certyfikaty potwierdzają najwyższej jakości pochodzenie wybranych składników. UTIQUE do zaproszenie do świata pełnego klasy i wyrafinowania.

 

Aż 150 wyjątkowych zapachów to flagowa oferta FM WORLD. Wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane Federico Mahora tworzone są przy współpracy z firmami Perfand oraz Drom Fragrances. Marka Federico Mahora obejmuje także kosmetyki perfumowane (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki), będące kompleksowym uzupełnieniem zapachów, oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, takie jak Gold Regenesis, Hello Honey i Spa Senses.

 

FM GROUP MAKE UP to wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, bogate w składniki mineralne, ekstrakty i olejki roślinne, które zapewniają skórze piękny, naturalny wygląd i doskonałą ochronę. Szeroka gama najmodniejszych kolorów pozwala na stworzenie pięknych makijaży, zarówno dziennych, jak i wieczorowych. W ofercie znajdują się kosmetyki stworzone z myślą o różnych typach urody.

 

Logo FM GROUP FOR HOME sygnuje wysokiej jakości produkty do utrzymania w domu czystości i pięknego zapachu. Asortyment chemii gospodarczej FM GROUP FOR HOME jest systematycznie poszerzany o kolejne artykuły, których przeznaczeniem jest pomoc również w takich dziedzinach, jak np. pielęgnacja i higiena zwierząt domowych oraz czystość samochodu.

 

Aurile to oferta stworzona po to, by się nią delektować. Wyśmienite kawy naturalne i aromatyzowane spełniają oczekiwania nawet największych smakoszy czarnego napoju, a innowacyjne receptury kaw funkcjonalnych są absolutną nowością na polskim rynku. W ofercie znajdują się także doskonałe herbaty liściaste, a także akcesoria baristyczne i eleganckie zestawy porcelany.

 

Klienci i Partnerzy FM GROUP mogą korzystać z usług operatora telefonii komórkowej FM GROUP Mobile. Telefonia FM GROUP Mobile została stworzona specjalnie dla Partnerów FM WORLD, oferując im wysoką jakość usług telefonicznych i dostęp do mobilnego Internetu w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

FM WORLD potrafi docenić znaczenie relacji i wzajemnej pomocy, w oparciu o które buduje wspólny sukces na całym świecie. Dlatego w 2009 r. powstała Fundacja Golden Tulip, której celem jest organizowanie i niesienie pomocy dobroczynnej, humanitarnej i rozwojowej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Dzięki niej powstały m.in. szkoła podstawowa i ośrodek zdrowia w Mozambiku.

 

MISJA I WIZJA FM WORLD POLSKA

Naszą misją jest tworzenie produktów, którymi możesz się dzielić i stylu życia, który zapewni Ci wolność finansową. Największą wartością są dla nas ludzie: setki naszych pracowników, tysiące Partnerów Biznesowych działających na całym świecie, miliony klientów. Chcemy dostarczać wysokiej jakości perfumy, kosmetyki i inne produkty prosto do Twojego domu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do Twojego życia. Zamierzamy nadal rozwijać naszą ofertę, poprawiać jakość usług i tworzyć dla naszych współpracowników idealne warunki rozwoju biznesu. Cel ten odzwierciedla nasza wizja: Być obecnym w każdym obszarze Twojego życia.

Poznaj wartości, którymi się kierujemy:

Zaufanie

Zależy nam na waszym zaufaniu, dlatego tworzymy produkty, którym możesz zaufać. Oferujemy uczciwe zasady biznesowe, pracujemy razem w atmosferze wzajemnego zaufania.

Energia

Do każdego zadania podchodzimy z energią. Czerpiemy siłę z realizacji ambitnych wyzwań, przekraczamy granice państw i schematy myślenia.

Niezależność

Szczególnie ważna jest dla nas niezależność, z tego powodu oferujemy model biznesowy, który pozwala uzyskać wolność finansową bez względu na płeć, rasę, status społeczny oraz różnice kulturowe. Szanujemy niezależność i odmienność poglądów naszych Partnerów Biznesowych, która jest dla nas źródłem różnorodności i inspiracją dla wzrostu.

Troska

Wszystkie działania podejmujemy w trosce o naszych Partnerów Biznesowych. Budujemy relacje, dzielimy się wiedzą, przeżyciami, wspólnym doświadczeniem oraz produktami, które tworzymy. Troszczymy się o innych oraz środowisko, w którym żyjemy my i będą żyć przyszłe pokolenia.

Śmiałość

Nie boimy się śmiałych rozwiązań. Mamy w sobie pasję i odwagę zmieniać świat na lepszy. Promujemy ducha przedsiębiorczości.

 

tel. 661 147 260    e-mail biuro@portalfm.net